Kirpėjas

Apie specialybę

kirpejo_specialybe

Modulinė profesinio mokymo programa, skirta įgyti vidurinį išsilavinimą ir kirpėjo profesinę kvalifikaciją. Mokslas trunka 3 metus.

Būsimasis kirpėjas mokysis plaukų priežiūros, trumpalaikio plaukų sušukavimo, bazinių vyriškų ir moteriškų plaukų kirpimų, plaukų garbanojimo ir tiesinimo, šviesinimo ir dažymo, šukuosenų modeliavimo, puošimo, plaukų priauginimo.

Asmuo, įgijęs kirpėjo kvalifikaciją, galės dirbti kirpėju kirpyklose, grožio salonuose, užsiimti individualia plaukų priežiūros ir stiliaus formavimo veikla.

Kirpėjas gebės bendrauti su klientais, išklausyti jų pageidavimus, įvertinti plaukų būklę, parinkti ir naudoti plaukų priežiūros kosmetines priemones, saugiai dirbti bei prižiūrėti kirpėjo įrankius ir įrenginius, atlikti įvairias plaukų priežiūros, kirpimo, garbanojimo, tiesinimo, dažymo ir šukuosenų modeliavimo procedūras, konsultuoti klientus plaukų priežiūros klausimais.

Apie prašymų pateikimą naudojantis interneto svetaine www.lamabpo.lt skaitykite https://silutespmc.lt/stojantiesiems/priemimo-tvarka/

Konsultavimas vyksta adresu: Mokyklos g. 3, Pagrynių k., Šilutės sen., Šilutės r., tel. (8 441) 53360