Kirpėjas

Apie specialybę

kirpejo_specialybeModulinė profesinio mokymo programa, skirta įgyti vidurinį išsilavinimą ir kirpėjo profesinę kvalifikaciją. Mokslas trunka 3 metus.

Pasirinkę šią mokymo programą moksleiviai mokysis kirpimo meno, kirpėjo darbo vietos įrengimo,  plaukų priežiūros ir plaukų šukavimo, cheminio plaukų garbanojimo, moteriškų ir vyriškų kirpimų atlikimo technikos, proginių šukuosenų, pastižo, makiažo ir manikiūro meno, medžiagų mokslo, spec. piešimo, gamtos ir medicinos pagrindų. Taip pat jiems dėstomi ekonomikos ir verslo pagrindai, profesinės užsienio kalbos, daug dėmesio skiriama darbui su informacinėmis technologijomis..

Įgiję kirpėjo specialybę moksleiviai: nusimanys apie galvos ir veido odą, plaukų anatomiją ir fiziologiją, plaukų priežiūros priemones, dažus ir kitus preparatus, kirpėjų įrankius bei kirpyklų inventorių; mokės paruošti darbo vietą, organizuoti kirpyklų darbą, atlikti bazinius ir klasikinius plaukų kirpimus, plaukų garbanojimą, dažymą, makiažą, manikiūrą, daryti šukuosenas.

Baigę mokyklą bei įgiję kirpėjo profesinę kvalifikaciją moksleiviai galės dirbti grožio ir paslaugų teikimo centruose, kirpyklose, teikti plaukų priežiūros paslaugas klientams.

Apie prašymų pateikimą naudojantis interneto svetaine www.lamabpo.lt skaitykite http://szum.lt/stojantiesiems/priemimo-tvarka/

Konsultavimas vyksta adresu: Mokyklos g. 3, Pagrynių k., Šilutės sen., Šilutės r., tel. (8 441) 53360