Apdailininkas (statybininkas)

Apie specialybę

Modulinė profesinio mokymo programa, skirta įgyti vidurinį išsilavinimą ir apdailininko (statybininko) profesinę kvalifikaciją. Mokslas trunka 3 metus.

Pasirinkę šią mokymo programą moksleiviai išmoks: paruošti pastatų ir kitų statinių paviršius dažymui, juos dažyti apsauginiais ir dekoratyviniais dažais ar kitomis medžiagomis, klijuoti pastatų vidines sienas ir lubas tapetais bei kitomis medžiagomis, tinkuoti dekoratyviu ir paprastu tinku pastatų viduje ir išorėje, dengti sienas, grindis ir kitus paviršius plytelėmis, tvirtinti gipskartonio ir kitas apdailos plokštes, šiltinti pastato fasadus įvairiomis termoizoliacinėmis plokštėmis, apdirbti medieną rankiniu būdu, atlikti medienos apdailą. Išmoks dirbti individualiai ir grupėse, naudotis rankiniais įrankiais (mentėmis, brauktėmis, teptukais, šepečiais ir kt.), mažaisiais mechanizmais (pjovimo, gręžimo, purškimo ir kita įranga), tikrinimo ir matavimo prietaisais.

Baigę mokyklą bei įgiję apdailininko (statybininko) profesinę kvalifikaciją moksleiviai galės dirbti statybos įmonėse arba vykdyti individualią veiklą.

Apie prašymų pateikimą naudojantis interneto svetaine www.lamabpo.lt skaitykite http://szum.lt/stojantiesiems/priemimo-tvarka/

Konsultavimas vyksta adresu: Lietuvininkų g. 72, Šilutė, tel. (8 441) 51804