Automobilių mechanikas

Apie specialybę

Modulinė profesinio mokymo programa, skirta įgyti vidurinį išsilavinimą ir automobilių mechaniko  profesinę kvalifikaciją. Mokslas trunka 3 metus.

Pasirinkę šią mokymo programą moksleiviai išmoks: tikrinti bei nustatyti variklių ir kitų dalių gedimus; montuoti, tikrinti, bandyti bei prižiūrėti variklinių transporto priemonių ir motociklų variklius; pakeisti visą variklį arba variklio mazgus; montuoti, tikrinti, reguliuoti, išrinkti, restauruoti ir pakeisti sugedusias variklinių transporto priemonių dalis; montuoti ar reguliuoti variklių ir stabdžių, vairo ar kitų variklinių transporto priemonių mazgus; montuoti, reguliuoti, prižiūrėti ir keisti variklinių transporto priemonių mechatronikos mazgus bei įtaisus; teikti planines priežiūros paslaugas (pvz., pakeisti alyvą, atlikti sutepimą ir variklio sureguliavimą, kad transporto priemonė veiktų sklandžiai ir būtų laikomasi taršą reglamentuojančių dokumentų); surinkti variklį ir jo mazgus po taisymo.

Baigę mokyklą bei įgiję automobilių mechanikų profesinę kvalifikaciją moksleiviai mokės ir galės susikurti tinkamą darbo vietą ir aplinką, naudotis techninių priežiūrų punktų ir dirbtuvių įrengimais, prietaisais ir įrankiais; gebės derinti, montuoti, prižiūrėti, tvarkyti ir taisyti keleivinių automobilių, sunkvežimių, motociklų ir kitų variklinių transporto priemonių variklius, mechaninę bei kitą panašią įrangą.

Apie prašymų pateikimą naudojantis interneto svetaine www.lamabpo.lt skaitykite http://szum.lt/stojantiesiems/priemimo-tvarka/

Konsultavimas vyksta adresu: Mokyklos g. 3, Pagrynių k., Šilutės sen., Šilutės r., tel. (8 441) 53360