Mokyklos svečiai – Martyno Jankaus mokyklos mokiniai

Mokyklos svečiai – Martyno Jankaus mokyklos mokiniai

Šiandien mūsų mokyklą aplankė Martyno Jankaus mokyklos mokiniai. Tai buvo smagus ir prasmingas susitikimas, skirtas abiejų mokyklų bendradarbiavimo stiprinimui, profesinių įgūdžių ir žinių dalijimuisi.

Į turizmo ir paslaugų skyrių atvykę trečios klasės mokiniai susipažino su padavėjo ir barmeno profesija. Jie ne tik išgirdo apie šios profesijos subtilybes, bet ir patys išbandė jėgas ruošdami įvairius kokteilius. Po edukacijos svečiai lankėsi senojo kalėjimo muziejuje.

Aštuntos klasės mokiniai apsilankė Pagrynių skyriuje, čia jiems buvo pristatyta galimybė  baigus aštuonias klases tęsti mokslus devintoje klasėje mūsų mokykloje ir čia įgyti pagrindinį išsilavinimą. Mokiniai buvo supažindinti su mokykla, pamatė praktinio ir teorinio klases, kitas svarbias mokyklos erdves.

Mes džiaugiamės galėdami pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis.