Mokykloje apsilankė Klaipėdos Rotary klubas „Aditė”

Mokykloje apsilankė Klaipėdos Rotary klubas „Aditė”

Rugsėjo 25 d. mūsų mokyklos Paslaugų ir turizmo skyriuje apsilankė grupė Klaipėdos Rotary klubo „Aditė“ narių. Iš gautos padėkos, kuria dalinamės, suprasite, kaip mums pavyko priimti svečius bei kokį įspūdį palikome.

Visiems dėkojame už bendrystę, pasitikėjimą, nuoširdumą ir gražius darbus bei žodžius.

 

 

           ŠILUTĖS PROFESINIO MOKYMO CENTRO

          DIREKTOREI   VILMAI GRIGONIENEI

 

 

Pagarbiai dėkojame  už suteiktą galimybę šių metų rugsėjo 25 dieną apsilankyti  Jūsų Mokymo centre, kuriame jautėme nuoširdų svetingumą, sužinojome koks platus siūlomų mokymo programų spektras ir su kokiu pasišventimu sutelkta Centro bendruomenė.

Jūsų profesijos  Mokytoja Renata Meilė, šaunios Mokinės  Mantė Petrauskytė  ir Abigailė Valerija Chomičiūtė  sukūrė  jaukią aplinką, maloniai ir profesionaliai atliko patikėtą misiją.

Miela Direktore Vilma, Jūs ir Jūsų bendruomenė padovanojote mūsų Klubui Šventę.

Nuoširdžiai dėkojame už pasiūlytą galimybę ateityje apsilankyti ir Žuvininkystės centre.

Pagarbiai linkime stiprybės, kantrybės  ir sėkmės Jūsų atsakingoje veikloje. Širdingai linkim, kad kalnus verčiančios energijos užtektų, kad visad turėtumei šaltinį jėgoms, gerai nuotaikai, idėjoms pasisemti… Jūsų gražios žmogiškosios vertybės yra Pavyzdys. Ačiū JUMS.

 

Klaipėdos Rotary Klubo „Aditė“ prezidentė Renata Statkevičienė