MEDIUMO ŠVENTĖ

MEDIUMO ŠVENTĖ

Kovo 3 dieną mūsų mokykloje įvyko MEDIUMO šventė.

Šios šventės šaknys mena dar tėvų ir mokytojų laikus, kai jie buvo studentai.

Taigi MEDIUMAS – studijų vidurio šventė.

Mūsų mokykloje moksleiviai mokosi trejus metus. Na štai, antrakursiai jau mokslus įpusėjo – prabėgo pusantrų metų. Mokytis kartu su grupe liko tiek pat – tai nedaug, kai susidraugaujama vieni su kitais, kai mokytojai padeda pasiruošti testams ar egzaminams.

Po pusantrų metų – kiekvienas išeis į darbo rinką ir viskas priklausys jau nuo paties noro, entuziazmo ir gebėjimų, įgytų profesijos srityje. Tokia filosofinė MEDIUMO reikšmė.

O linksmoji dalis vyko penktadienį. Pasipuošusios merginos, pasitempę vaikinai kartu su mokytojais smagiai leido laiką. Šventę vainikavo didžiulis tortas, kurio neįveikė visa susirinkusi mokyklos bendruomenė.

Už šventės nuotaiką dėkojame mokytojoms  Vygantei, Gaivai ir pirmakursiams.

Gerų visiems likusių mokslo metų ☺