Mūsų šeima pagausėjo!

Mūsų šeima pagausėjo!

Džiaugiamės galėdami pasidalinti tarpusavyje puikiai derančiais skaičiais: 2022 m. vasaros priėmimo metu (iki rugsėjo 1 d.) į mūsų mokyklą įstojo 222 nauji mokiniai. Tiek daug dvejetų! Tačiau tikimės, kad mokymosi rezultatai bus penkis kartus geresni ir sieks 10 balų – to linkime kiekvienam, prisijungusiam prie didelės ir margos mūsų bendruomenės.

Papildomo priėmimo metu, kuris vis dar tęsiasi, ir mes kvietėme teikti prašymus mokytis likusiose laisvose vietose, mokinių būrys dar labiau pagausėjo, tad rugsėjo 14 d. iš viso turime 236 naujus mokinius. Lygiai tiek pat – 236 mokiniai yra ir antrame-trečiame kursuose. Taigi, po mūsų stogu šiandien mokosi 472 mokiniai.

Deja, laisvų vietų lieka vis mažiau ir mažiau – jų turime tik žuvininkystės verslo darbuotojo  programoje. Visos kitos programos yra visiškai užpildytos.