Konkursas „Geriausias jaunasis automechanikas 2022“

Konkursas „Geriausias jaunasis automechanikas 2022“

Dėl geriausio jaunojo automechaniko vardo varžosi mokiniai iš 10 –ties Europos šalių, daugiau nei 3000 mokinių Europoje ir apie 600 mokinių Lietuvoje. Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2022“  antras etapas vyko Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje. Pirmame etape surinkę ne mažiau 50 balų, mokiniai galėjo dalyvauti antrame etape. Paskelbus visų mokyklų dalyvių rezultatus, mūsų  mokiniai pakviesti dalyvauti antrame jaunojo automechaniko konkurso etape . Mūsų mokyklą antrame  „Geriausias jaunasis automechanikas 2022“  etape atstovavo 2 mokiniai, tai Justas Čėsna (20amb) ir Dovydas Misiulis (19amb). Antrame etape dalyvavo Klaipėdos, Kretingos, Šilutės ir Plungės profesinių mokyklų automobilių mechaniko mokymo programos mokiniai. Konkurso dalyviams teko įveikti pačias įvairiausias užduotis per itin ribotą laiką. Sveikiname mūsų mokinius įveikus sunkias užduotis.