Paminėta π (3.14159265359) diena

Paminėta π (3.14159265359) diena

Kovo 14 d. mūsų mokykloje buvo paminėta pasaulinė π (Pi) diena. Renginyje dalyvavo visi mokyklos pirmakursiai – kiekviena grupė delegavo po 4 šauniausius mokinius, kurie ne tik pristatė savo iš anksto paruoštą medžiagą apie garsiausius pasaulio matematikus, bet ir susirungė galvosūkių konkurse.

Matematika dažnai pavadinama mokslų motina. Sakoma, kad ji yra ir pati gražiausia poezija. Žinoma, tik tiems, kas ją išmano ir supranta. Tikimės, kad po šio renginio matematinės poezijos mylėtojų mūsų mokykloje tapo gerokai daugiau. Tuo turėtų labai džiaugtis konkursą organizavusios matematikos mokytojos Laimutė Kulevičienė ir Regina Gedaitienė. Na o tikruosius pokyčius bei rezultatus pamatysime po matematikos brandos egzamino.

Geriausiai gvildenti matematinius galvosūkius sekėsi 17 K grupės merginoms. Joms atiteko ir apdovanojimai – atmintukai. Skanus buvo ir tortas, kurį sutartinai sukirto visi konkurso dalyviai.