Žuvininkystės praktinio mokymo centre apsilankė Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis

Žuvininkystės praktinio mokymo centre apsilankė Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis

Viešėdamas Šilutėje, Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis taip pat apsilankė ir mūsų mokyklos Žuvininkystės praktinio mokymo centre, kur buvo supažindintas su jo dirbančiaisiais, vykdoma veikla, materialine baze ir ateities planais. Trumpo vizito metu premjeras apžiūrėjo žuvų fermas ir auginamas žuvis, aplankė virėjo specialybės mokinius, pirminio žuvies apdirbimo ceche besimokančius skrosti upėtakius, kuriuos kartu su savo profesijos mokytoju Jonu Dygliu užaugino būsimieji žuvininkystės verslo darbuotojai, apžiūrėjo modernius šio cecho įrenginius.

Premjeras pasidžiaugė centro veikla, kokia neužsiima jokia kita Lietuvos profesinė mokykla, o atsisveikindamas pasirašė svečių knygoje bei padovanojo mokyklai valstybinę vėliavą.

Pasidžiaukime vizito akimirkomis bei ministro pirmininko S. Skvernelio linkėjimais mūsų mokyklai.