Įvyko gražiausias mokykloje įgytų kompetencijų patikrinimas

Įvyko gražiausias mokykloje įgytų kompetencijų patikrinimas

Balandžio 26 d. mūsų mokyklos kirpėjo specialybės 15kv grupės mokiniai priartėjo prie savo mokslų finišo ir rinkosi į įgytų kompetencijų patikrinimą, kurį iš įpročio mes vis dar dažnai vadiname kvalifikacijos egzaminu.

Patikrinimo metu jiems teko išspręsti teorinės dalies testą, susidedantį iš 100 ne pačių lengviausių ir gana „suktų“ klausimų, bei atlikti dvi praktines užduotis: moterišką kirpimą bei proginę šukuoseną.

Pirmąją dalį lydėjo rimtis ir susikaupimas, tačiau antroji buvo tikras džiaugsmas akims. Kad nemeluojame, peržiūrėję nuotraukas įsitikinsite ir patys.

Būsimųjų kirpėjų, kurie jau greitai pradės darbuotis mūsų miesto ir rajono kirpyklose bei grožio salonuose, gabumais ir kūrybiškumu džiaugėsi net didelę darbo patirtį turinčios komisijos narės Natalja Klimienė ir Aušra Rupainienė iš Šilutės grožio salono „Paslauga“. Tad jei jums prireiks apsikirpti, ieškokite mūsų absolventų ir drąsiai sėskitės į jų krėslus.