Logistas ekspeditorius (po 10 kl)

Apie specialybę

Modulinė profesinio mokymo programa, skirta įgyti vidurinį išsilavinimą ir logisto-ekspeditoriaus profesinę kvalifikaciją. Mokslas trunka 2 metus ir 3 mėnesius (baigusiems 10  klasių) arba 1 metus (baigusiems 12 klasių).

Baigę mokyklą moksleiviai mokės: organizuoti prekių transportavimą įvairiose valstybinėse ir privačiose įmonėse, dirbti didmeninėse prekybos ir pramonės, krovinių pervežimo įmonėse, muitinėse, mokės tinkamai drausti prekes, įforminti eksporto, importo  ir kitus dokumentus. Susipažins su sandėlių įranga, techninėmis priemonėmis ir jų eksploatavimu, krovinių pervežimo technologijomis. Išmoks planuoti prekių vežimą, įforminti prekių pervežimo dokumentus, atlikti prekių vežimo kontrolę, prekių sandėliavimą ir apskaitą.

Baigę mokyklą bei įgiję logisto ekspeditoriaus kvalifikaciją moksleiviai galės dirbti transporto, logistikos įmonių ar gamybinių, prekybinių įmonių ekspedijavimo, pirkimo, užsakymo, eksporto ir importo, ūkio ir transporto padaliniuose arba tęsti studijas kolegijose.

Apie prašymų pateikimą naudojantis interneto svetaine www.lamabpo.lt skaitykite http://szum.lt/stojantiesiems/priemimo-tvarka/

Konsultavimas vyksta adresu: Mokyklos g. 3, Pagrynių k., Šilutės sen., Šilutės r., tel. (8 441) 53360