Egzaminų centrai

2019 METŲ VALSTYBINIŲ EGZAMINŲ CENTRAI

Data Egzaminas Centras
2019-04-24,25 Anglų kalba (kalbėjimo dalis) Šilutės Vydūno gimnazija
2019-05-11 Anglų kalba (klausymo, skaitymo, rašymo dalys) Šilutės Vydūno gimnazija
2019-04-25,26 Rusų kalba (kalbėjimo dalis) Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija
2019-06-12 Rusų kalba (klausymo, skaitymo, rašymo dalys) Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija
2019-06-10 Fizika Šilutės pirmoji gimnazija
2019-06-04 Biologija Šilutės pirmoji gimnazija
2019-06-01 Lietuvių kalba ir literatūra Šilutės Vydūno gimnazija
2019-06-14 Matematika Šilutės pirmoji gimnazija
2019-06-18 Istorija Šilutės pirmoji gimnazija
2019-06-20 Geografija Šilutės pirmoji gimnazija

Lietuvių kalbos įskaita

2019 m. balandžio 02 d.           

    

Eil.

Nr.

Mokinio pavardė, vardas Klasė Atsakinėjimo laikas

210 kab.

1. Bandzinienė Inga 17k 9.00 – 9.15
2. Dvarionienė Rasa 17k 9.15 – 9.30
3. Galovčenkaitė Emilija 17k 9.30 – 9.45
4. Girskienė Ingrida 17k 9.45 – 10.00
5. Jankauskaitė Andželika 17k 10.00 – 10.15
6. Kaminskaitė Edvina 17k 10.15 – 10.30
7. Karnauskienė Nijolė 17k 10.30 – 10.45
8. Milašiūtė Kristina 17k 10.45 – 11.00
Pertrauka 11.00 -11.30
9. Nausėdaitė Raminta 17k 11.30 – 11.45
10. Petrėtytė Milena 17k 11.45 – 12.00
11. Petrošius Nerijus 17k 12.00 – 12.15
12. Pocė Alina 17k 12.15 – 12.30
13. Rimšaitė Viktorija 17k 12.30 – 12.45
14. Šilinskaitė Vilanda 17k 12.45 – 13.00
15. Vilčiauskienė Agnė 17k 13.00 – 13.15
16. Burzdžius Dovydas 17tpvd 13.15 – 13.30
Pertrauka 13.30 – 14.00
17. Dardanskis Robertas 17tpvd 14.00 – 14.15
18. Endriulaitis Ramūnas 17tpvd 14.15 – 14.30
19. Muraška Vidmantas 17tpvd 14.30 – 14.45
20. Pauparis Audrius 17tpvd 14.45 – 15.00
21. Petraitis Gediminas 17tpvd 15.00 – 15.15

               2019 m. balandžio 3 d.

Eil. Nr. Mokinio pavardė, vardas Klasė Atsakinėjimo laikas

210 kab.

1. Press Adolis 17tpvd 9.00 – 9.15
2. Regelskis Edvardas 17tpvd 9.15 – 9.30
3. Šveikauskas Lukas 17tpvd 9.30 – 9.45
4. Žiogas Aivaras 17tpvd 9.45 – 10.00
5. Agintaitė Kornelija 17le 10.00 – 10.15
6. Aleksonytė Viktorija 17le 10.15 – 10.30
7. Bagdonas Aivaras 17le 10.30 – 10.45
8. Bendžiūtė Greta 17le 10.45 – 11.00
Pertrauka 11.00 -11.30
9. Jančauskaitė Skirmantė 17le 11.30 – 11.45
10. Jašinskas Deividas 17le 11.45 – 12.00
11. Karalius Petras 17le 12.00 – 12.15
12. Kazlauskytė Aušra 17le 12.15 – 12.30
13. Kučinskaitė Gitana 17le 12.30 – 12.45
14. Matijevas Lukas 17le 12.45 – 13.00
15. Raudoniūtė Evelina 17le 13.00 – 13.15
16. Sabonis Eimantas 17le 13.15 – 13.30
Pertrauka 13.30 – 14.00
17. Stankutė Kamilė 17le 14.00 – 14.15
18. Stasytis Eimantas 17le 14.15 – 14.30
19. Šimkus Modestas 17le 14.30 – 14.45
20. Taroza Nojus 17le 14.45 – 15.00
21. Trajanauskas Lukas 17le 15.00 – 15.15
22. Kaučikas Andrius 17le 15.15 – 15.30

 

2019 m. balandžio 04 d.

Eil. Nr. Mokinio pavardė, vardas Klasė Atsakinėjimo laikas

210 kab.

1. Ciparis Osvaldas 17am 9.00 – 9.15
2. Grigalauskas Lukas 17am 9.15 – 9.30
3. Jokšas Simas 17am 9.30 – 9.45
4. Koroliovas Aurimas 17am 9.45 – 10.00
5. Kožemiakinas Arnas 17am 10.00 – 10.15
6. Mamkaitis Valdas 17am 10.15 – 10.30
7. Pocius Algimantas 17am 10.30 – 10.45
8. Rezgys Justas 17am 10.45 – 11.00
Pertrauka 11.00 -11.30
9. Rimkus Vytautas 17am 11.30 – 11.45
10. Saldukas Egidijus 17am 11.45 – 12.00
11. Sankauskas Jovydas 17am 12.00 – 12.15
12. Šapelis Rolandas 17am 12.15 – 12.30
13. Šeškauskas Viktoras 17am 12.30 – 12.45
14. Šidlauskas Arlandas 17am 12.45 – 13.00
15. Strumyla Ugnius 17am 13.00 – 13.15
16. Taroza Vilius 17am 13.15 – 13.30
Pertrauka 13.30 – 14.00
17. Kunšteinas Tomas 16tpvd 14.00 – 14.15
18. Šimelytė Deimantė 16k 14.15 – 14.30
19. Stonys Mantas 16amA 14.30 – 14.45
20. Lotužis Tomas 16amB 14.45 – 15.00
21. Andriekus  Klaudijus 17am 15.00 – 15.15
22 Stražnickas Lukas 17le 15.15 – 15.30