Svečiai iš Socialinių mokslų kolegijos

Svečiai iš Socialinių mokslų kolegijos

Šiandien mokykloje svečiavosi  Socialinių mokslų kolegijos atstovės. Jos papasakojo moksleiviams apie Klaipėdos socialinių mokslų kolegiją ir pakvietė pabaigus mūsų mokyklą, mokslus tęsti šioje kolegijoje. Merginos papasakojo apie mokymosi galimybes, platų profesijų pasirinkimą,  trumpesnį mokymosi laiką , nes įskaitomi profesiniai dalykai, kurių buvo mokomasi mūsų mokykloje. Mokines labai sudomino estetinės kosmetologės studijų programa, netrūko klausimų ir apie restoranų ir kavinių vadybos studijas, vaikinus domino transporto logistika ir verslas.

Socialinių mokslų kolegija didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti  nuo 1994 metų. Ji  įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, todėl moksleiviai gali rinktis, kur studijuoti patogiau. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos ,menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse.

Informacija buvo naudinga ir išsami, pateikta nuotaikingai ir įdomiai.

Jei norite daugiau informacijos: www.smk.lt