Projektas „Dalinamės gerumu” kirto finišo liniją

Projektas „Dalinamės gerumu” kirto finišo liniją

Artėjant šventoms Kalėdoms finišavo socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės mokinių ir jų profesijos mokytojos Editos Endrulienės inicijuotas projektas „Dalinamės gerumu“.

Gruodžio 2-6 dienomis didžiulis būrys mokinių kartu su savo mokytojais aplankė Šilutės senelių globos namuose bei slaugos ir globos namuose „Pamario senjorų namai“ dienas leidžiančius senolius, socialinių paslaugų tarnybos globotinius, vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikučius ir vaikų dienos centro lankytojus.

Daug šiltų emocijų, nuoširdžių apkabinimų, gerumu ir laime spindinčių akių… Daug dovanų ir šypsenų – nes juk dovanoti taip pat gera, kaip ir gauti dovanas…

Senelių globos namuose socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės mokinės virto fėjomis – vaišino vaistažolių arbata, būsimųjų virėjų keptais pyragais, meduoliais, vedė kūrybinius užsiėmimus, visiems padovanojo po projekto kūrybinėse dirbtuvėse sukurtą dovanėlę: kam rankomis siūtą arbatos maišelį, kam gražuolį seneliuką, kam šaliką. (Aktyviausios mezgėjos buvo ir daugiausiai šalikų numezgė 18SDV grupės mokinė Aušra Čekanskienė bei gimnazijos skyriaus vedėja Laimutė Žemgulienė). Būsimos kosmetikės kartu su profesijos mokytoja Viktorija Šepetiene senoliams atliko rankų masažą, būsimos kirpėjos su profesijos mokytojomis Reda Jurgėliene ir Gedute Kuisiene seneliams kirpo plaukus, vaikams ir Socialinių paslaugų tarnybos lankytojams darė šukuosenas.

Dovanėles pakavo, priemones edukacinėms veikloms gamino bei daug kitų gerų darbų nudirbo gražus būrys mokinių kartu su mokytojomis Renata Meile, Loreta Liekiene, Agne Pielikyte, Rasa Čiumakoviene, Žydrina Macijauskiene, Daiva Trijoniene, Birute Šveikauskiene, Asta Ulevičiene.

Patarimų negailėjo vedėja Vilma Grigonienė, metodininkė Irena Sudeikienė.

Džiugu, kad aktyviai į veiklas įsijungė projekto „ Turi profesiją – turi ateitį“ dalyviai – apie šį projektą mes būtinai informuosime vėliau.

Dėkojame visiems, aktyviai dalyvavusiems kūrybinėse dirbtuvėse bei padėjusiems įsigyti kanceliarinių priemonių, kuriomis nudžiuginome tuos, kuriuos aplankėme.

Svarbios yra visos pamokos. Ir tos, kurias išmokstame mokyklos suole. Ir tos, kurias išmokstame apkabindami, priglausdami, bendraudami, dalindamiesi gerumu.