Mokytoja D. Trijonienė dalyvavo respublikinėje konferencijoje

Mokytoja D. Trijonienė dalyvavo respublikinėje konferencijoje

Š.m. vasario 8 d. Klaipėdos technologijų mokymo centre vyko respublikinė metodinė konferencija profesinių mokyklų lietuvių kalbos mokytojams. Smagu, kad klaipėdiečiai tęsia gražią tradiciją – burti profesinių mokyklų lituanistus( paskutinė konferencija vyko mūsų mokykloje 2017 metais) . Šių metų tema- ” Socialinių ir emocinių įgūdžių formavimo metodai lietuvių kalbos ir literatūros pamokose”. Tai labai aktuali tema, nes mokykloje nuolat susiduriame su ” emociniu neraštingumu”, t. y. abejingumu, patyčiomis ir t.t. Mūsų mokyklos mokytoja ekspertė Daiva Trijonienė  skaitė pranešimą ” Jungiantis ir apglėbiantis mąstymas lietuvių kalbos ir literatūros pamokose”. Mokytoja pasidalino savo įžvalgomis, praktiniais pamokų pavyzdžiais. Konferencijoje susitarta ir toliau bendradarbiauti, nes mūsų mokyklų specifika reikalauja ypatingų gebėjimų dirbti su vaikais, nepatyrusiais meilės, užuojautos, nerandančiais savo vietos. Literatūros pamokos – puiki galimybė su jais kalbėtis apie tai, kas skaudina ir žeidžia, kas neleidžia jiems atsiverti.