Pirmakursiai priėmė krikštą

Pirmakursiai priėmė krikštą

Spalio 12 d. mūsų mokykloje linksmai ir iškilmingai buvo pakrikštyti pirmakursiai. Oi, nebuvo jiems lengva! Nes jų krikštatėviai antrakursiai net neketino paprastai ir be pastangų priimti į teisėtų mokyklos mokinių būrį. Vieniems teko savo pasiryžimą mokytis įrodyti tempiant automobilį, kitiems – užrištomis akimis atpažįstant automobilio detales, tretiems iš miltų renkant saldainius. O kur dar priesaikos, kuriose teko pasižadėti mylėti ir gerbti mokytojus, o ypač… antrakursius, mylėti mokyklą, nerūkyti jos teritorijoje (kažin, ar ši misija įmanoma?), nebėgti iš pamokų, ruošti antrakursių namų darbus… Priešingu atveju visiems gresia plaukų nuslinkimas, dantų kariesas ir net žaibo smūgis. O kas gi tokios lemties norėtų?! Tad be menkiausių pasipriešinimų ir dvejonių priesaika buvo iškilmingai duota. Ir nuo šiol mūsų mokykloje nekrikštų nė su žiburiu nerasi. Na, nebent per helovyną, kai pasišviesime moliūginiais žibintais. Bet tai jau ateities reikalai, palikime juos kitai savaitei. O dabar pasigrožėkime pirmakursių krikšto priėmimo apeigų vaizdais.