Mokyklos atstovai – apskritojo stalo diskusijoje LR Seime

Mokyklos atstovai – apskritojo stalo diskusijoje LR Seime

Gegužės 23 d. Seimo Konstitucijos salėje vyko Seimo Kaimo komiteto organizuota apskritojo stalo diskusija „Dėl kvalifikuotų žemės ūkio specialistų ir darbininkų žemės ūkyje trūkumo“. Į šią diskusiją buvo pakviesti ir mūsų mokyklos atstovai. Mokyklai atstovavo praktinio mokymo vadovas Benediktas Klumbys ir profesijos mokytojas Gintautas Tomkevičius.

Diskusijoje buvo nagrinėjama ne tik žemės ūkio specialistų trūkumo problema, bet ir su kokiais iššūkiais susiduria profesinio mokymo institucijos, rengiant darbininkus žemės ūkiui. Ne mažiau aktualu, kokios yra įsidarbinimo žemės ūkyje galimybės.

Apskritojo stalo diskusijoje dalyvavo ir Švietimo ir mokslo ministrės patarėjas Marius Ablačinskas – jis atsakė į klausimus, apžvelgė ateities perspektyvas ir artimiausius ŠMM darbus.

Diskusijos, kuriose dalyvauja ir savo poziciją išsako visos suinteresuotos pusės, visada yra veiksmingos – jos inicijuoja pokyčius, randa naudingų sąlyčio taškų. Tikėkimės, kad ir šis susitikimas prie bendro stalo nevyko veltui.