Mokyklos tarybos nariai dalyvavo protmūšyje, skirtame Lietuvos šimtmečiui

Mokyklos tarybos nariai dalyvavo protmūšyje, skirtame Lietuvos šimtmečiui

Lapkričio 13 dieną mūsų mokyklos Mokinių tarybos nariai atstovavo mokyklai dalyvaudami LMS Šilutės rajono mokinių tarybos organizuojame protmūšyje, kurio tikslas paminėti ir švęsti Lietuvos šimtmetį. Renginys vyko Šilutės kultūros ir pramogų centre. Visi protmūšio klausimai buvo apie Lietuvą  bei Šilutės kraštą. Viso renginio metu grojo puiki gyva, jaunatviška muzika. Dalyvaujančių komandų buvo išties daug, net penkiolika, mūsų mokyklos mokinių komanda pasivadino ,,FiveTeam“ vardu ir užėmė ketvirtąją vietą. Ir nors iki prizinės vietos trūko visai nedaug, esame laimingi, kad dalyvavome puikiame, labai įdomiame renginyje, pabendravome su kitų mokyklų atstovais. Kiekvienai dalyvavusiai komandai buvo įteikti šaunūs prizai.